PROMOCJA » FIRST MINUTE 2022
FIRST MINUTE 2022


Czy First Minute się opłaca ?

 

    Ogromnym atutem ofert First Minute jest oczywiście ich cena: na początku przedsprzedaży ceny wycieczek w sezonie letnim kolejnego roku mogą być nawet 40% niższe od cen standardowych. Wraz z każdym kolejnym miesiącem procent proponowanej przez biuro podróży zniżki zmniejsza się. Promocje są mocno ograniczone czasowo – pierwsze etapy trwają zaledwie kilka tygodni, w ciągu których zarezerwować można najbardziej popularne hotele w atrakcyjnych cenach.

 

Oferty w promocji First Minute sprzedawane są metodą schodkową, czyli pierwsze sprzedawane pokoje mają najlepsze ceny, kolejna pula jest już trochę droższa i później, tym cena jeszcze bardziej rośnie.

Z First Minute łączą się czasem dodatkowe promocje w postaci  rabatu dla kolejnej osoby lub zniżki dla dzieci. Sprzedaż first minute przebiega etapowo i na prawdę warto „załapać się” na pierwszy etap 

    Atutem przy wcześniejszym rezerwowaniu wakacji jest dostępność szerokiej liczby hoteli do wyboru. Co więcej, można bez problemu zarezerwować konkretny typ pokoju – np. rodzinny czy z widokiem na morze. To szczególnie istotne podczas planowania urlopu z dziećmi czy w większej grupie.

 

    W ramach First Minute organizator wycieczek oferuje też (zwykle za niewielką dopłatą) gwarancję niezmienności ceny, czyli stałą cenę wakacji bez względu na zmiany niezależne od niego (np. zmiany kursu walut, koszt transportu czy opłaty lotniskowe). Istnieje też bonus w postaci gwarancji najniższej ceny, co oznacza, że jeśli koszt wycieczki do czasu wyjazdu kupującego obniży się, touroperator zwraca tę różnicę. Gwarancja najniższej ceny, pozwala zmienić cenę oferty na korzystniejszą, jeśli po dokonaniu rezerwacji cena danej wycieczki spadnie

Należy pamiętać, że ofert first minute nie jest dużo - biuro zawsze przeznacza na ten cel tylko pewną pulę wycieczek, zapewniając sobie tym samym liczbę osób, która zapewnia rentowność.

 


 

Warto też wspomnieć o bardzo niskich zaliczkach – już od 5% wartości wyjazdu.

 

Rezerwując wakacje w ofercie first minute warto pomyśleć o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Nie można przewidzieć wszystkich wydarzeń w przyszłości, niejednokrotnie zdarza się, że któryś z uczestników wyjazdu choruje i jego podróż nie jest możliwa, co bez odpowiedniej polisy wiąże się z utratą dużej części kosztów poniesionych na wakacje. Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji chroni od takich wydarzeń, a przy wczesnej rezerwacji jest ona oferowana za naprawdę niewielką cenę. Warto dopłacić tę kwotę by zapewnić sobie pełen spokój o nadchodzące wakacje.

Rezerwacja wakacji first minute się opłaca! Gwarantuje dużą oszczędność pieniędzy i szeroki wybór ofert, pozwala na dokładne przeanalizowanie i spokojny wybór najlepszej wycieczki czy hotelu, a w przypadku takiej potrzeby możliwość zmiany bez ponoszenia kosztów.

 

Ilość miejsc w Promocji jest limitowana  mamy  od  3 do  5 pokoi  maksymalnie w najniższej  cenie. namawiamy  do  zrobienia rezerwacji  wstępnej -  to  nic nie kosztuje


rezerwuj teraz później tylko drożej

 

Ostatni rok pokazał nam, że ofert Last Minute praktycznie nie było.  Duża część turystów decydowała się na wakacje z dnia na dzień . W sezonie naprawdę nie było z czego wybierać, zostawało po kika hoteli w danym kraju w bardzo wysokich cenach.

Skorzystali wszyscy kupujący w tym roku First Minute. Oferty w sezonie były w większości droższe w stosunku do First, wielokrotnie o kilkaset lub kilka tysięcy złotych.


Nie boimy się porównania z konkurencją

 Złóż wstępne zamówienie on-line