Wakacje w kraju » Wakacje nad Bałtykiem » Lato 2021 Ustronie Morskie OW ALKA - 3 posiłki autokar
Lato 2021 Ustronie Morskie OW ALKA - 3 posiłki autokar


Polska / Ustronie Morskie

Ośrodek Wypoczynkowy ALKA

FB - 3 posiłki

 

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd


USTRONIE MORSKIE

Ustronie Morskie - kurort nadmorski o ponad 100-letniej tradycji lecznictwa sanatoryjnego położony jest na wybrzeżu klifowym w odległości 14km od Kołobrzegu i 33km od Koszalina. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste plaże co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy. Nadmorski klimat łagodzący wpływ pór roku na warunki klimatyczne Ustronia Morskiego sprawia, że stale rośnie liczba osób zainteresowanych pobytami leczniczo - rehabilitacyjnymi, profilaktycznymi i wczasowymi.

Zamknij podgląd


W Ustroniu Morskim mieszka zaledwie 2500 stałych mieszkańców. Mimo swojej niewielkiej powierzchni, znajdziecie Państwo tu wszystko to, co jest niezbędne dla każdego turysty: sklepy z bogatą ofertą handlową, doskonałe smażalnie ryb, PUB, dyskoteki i wiele innych. W centrum miejscowości znajduje się piękny duży kościół. Ustronie Morskie posiada muszlę koncertową, w której odbywają się liczne imprezy muzyczne i koncerty.

Zamknij podgląd

Doskonały klimat o właściwościach leczniczych i mikroklimat lasów mieszanych wywiera bardzo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Duża zawartość w powietrzu jodu, możliwość korzystania z inhalacji z naturalnego aerozolu wody morskiej oraz tonizujący wpływ bryz morskich sprawiają, że rehabilitacja, wypoczynek i rekreacja prowadzone są tu przez cały rok.

Zamknij podgląd

Ośrodek Wczasowy "Alka"

Położony jest nad Morzem Bałtyckim w miejscowości Ustronie Morskie. Malowniczo położony obiekt zaledwie 120 m od morza stanowi doskonałe miejsce na wczasy,regeneracje zdrowia, rehabilitację, a także szkolenia i konferencje.

Zamknij podgląd

W ośrodku do dyspozycji Gości znajduje się miedzy innymi: winda, stołówka, komfortowa sala szkoleniowo - konferencyjna (idealna także dla grup tanecznych), nowoczesne gabinety zabiegowe, parking samochodowy, Wi - Fi.

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

 Dla naszych przy obiekcie znajduje się plac zabaw oraz boiska sportowe (koszykówka, siatkówka) a w ośrodku kącik malucha.

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

Zamknij podgląd

TERMINY ORAZ CENA:

 

 

 Zamknij podgląd


Cena zawiera:
przejazd autokarem*, 7 noclegów, wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany), 1 kolacja grillowa, 1 seans w grocie solnej, słodkie popołudnie w kawiarni, 2 x disco/dancing ubezpieczenie NNW, podatek.Złóż wstępne zamówienie on-line