Tunezja

tel.: 798 357 612 - sprawdź godziny wyjazdu lub wylotu
TUNEZJA 10 -12 nocy ALL INC lato 2020


Tunezja to państwo, które swoim pięknem zachwyca miliony turystów każdego roku. Atrakcje turystyczne, których można tu doświadczyć, zadowolą niejednego wymagającego podróżnika. Nic więc dziwnego, że Tunezja od wielu lat plasuje się wśród najpopularniejszych kierunków na wymarzone wakacje.

Tunezja


Piękne, piaszczyste plaże, dużo atrakcji i pełne wrażeń wyprawy na Saharę!

Ten  kraj z gościnnymi mieszkańcami jest na wyciągnięcie ręki. Tylko u  nas najlepsze i najbardziej aktualne last minute


TUNEZJA


ALL INC

10 -12   nocy

 

 

z Katowic 

http://nawyjazdy.pl/kr/975xa1/

 

 

z Warszawy

 http://nawyjazdy.pl/kr/jz21wx/

 

z Wrocławia

http://nawyjazdy.pl/kr/knpq6s/


 

wyjątkowe propozycje do schwytania


 

Gdzie na wakacje w Tunezji?

Turyści wybierając wakacyjne oferty wycieczek do Tunezji, najczęściej decydują się na wyjazd w regiony Sousse, Monastir, Hammamet, Djerba. Każdy z nich ma do zaoferowania wiele, dlatego też przed ostatecznym wyborem należy przeanalizować wszystkie oferowane nam miejsca.

Sousse, czyli jedno z największych miast w Tunezji, kusi turystów dostępem do morza oraz rozległymi gajami oliwnymi. Miejsce to przypadnie także do gustu miłośnikom sportów wodnych, ponieważ znajdują się tam m.in. ośrodki sportów wodnych i nurkowania.

Monastir to miasto portowe, w którym urodził się znany prezydent Tunezji - Habib Bourgiba, dzięki któremu państwo to zawdzięcza uchwalenie konstytucji. Miejsce to poza plażą ma do zaoferowania możliwości zobaczenia wielu obiektów historycznych. Odwiedzający mogą zapoznać się z średniowiecznymi pozostałościami architektonicznymi lub wstąpić do pobliskich muzeów, wypełnionych po brzegi wiekowymi eksponatami.

Hammamet dzięki dostępowi do morza, pięknym plażom i gościnnym mieszkańcom plasuje się w czołówce odwiedzanych miejsc w Tunezji. To idealne miejsce dla ludzi ceniących odpoczynek wśród pięknego otoczenia okolicznego krajobrazu. W miejscu tym unosi się zapach jaśminu i hibiskusu, co czyni je jeszcze bardziej niepowtarzalnym.

Djerba to malownicza wyspa, ciesząca się uznaniem również w środowisku filmowym. To właśnie na niej odbywały się zdjęcia do „Gwiezdnych Wojen”, „Angielskiego Pacjenta”, czy też „Żywotu Brajana”. Wszystko to ze względu na piękny krajobraz, który ją otacza. Suchy i stepowy mikroklimat Djerby sprawia, że można tu wypoczywać zarówno latem, jak i podczas chłodniejszych miesięcy.

 

 


www.nawyjazdy.pl

Życzymy udanych wczasów

GROMADZIMY PROMOCYJNE OFERTY
chętnie wyliczymy wakacje   dla Ciebie   i  Twojej  rodziny

 
LESZCZYNY
tel: 032 431 58 81
kom: 505 183 263

 
ŻORY
Tel: 32 469 10 36
kom: 515 134 619

 
GLIWICE
kom:798 357 612
tel: 32 348 78 38

 
pn - pt od 9 -17 lub sob 9 -13 / rezerwuj również on lineZłóż wstępne zamówienie on-line